MARK4STYLE DOM I OGRÓD

O NAS

Firma MARK4STYLE jest bezpośrednim importerem i autoryzowanym dystrybutorem artykułów wyposażenia wnętrz, mebli oraz akcesoriów kuchennych.

Naszym celem jest zapewnić Państwu szeroką gamę produktów, a nasze motto to najlepsza jakość w najlepszej cenie.

Aby sprostać temu wyzwaniu uczestniczymy w międzynarodowych targach wyposażenia wnętrz, obserwując nowe trendy, zawsze jednak pamiętając o szczególnych gustach naszych Klientów.

 

Staramy się podsuwać ciekawe i nowatorskie rozwiązania, kreować kierunki, ale wiemy również, iż klasyczne rozwiązania to często to, co nasi Klienci cenią najbardziej.

Naszą aspiracją jest stworzyć pomost pomiędzy nowymi rynkami, a Państwa firmą, starając się oszczędzić żmudnych negocjacji z producentami, niesolidnych kontrahentów, ryzyka nietrafnego wyboru, opóźnień produkcyjnych.

To wszystko bierzemy na swoje barki, a do Państwa rąk trafia sprawdzony produkt, który prezentujemy w naszej wzorcowni w Krakowie.

Aby nasza oferta mogła sprostać Państwa oczekiwaniom, nasi wykwalifikowani reprezentanci z Polski przebywający na stałe w Azji pilnują by produkcja spełniała wszelkie wymagania towaru najwyższej jakości, tak aby nasze motto - najlepsza jakość w najlepszej cenie - nie było pustym frazesem.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość produktów i serwisu nigdy nie podlegała kompromisowi.

 

Opinie o MARK4 Spółka Jawna A. Drożdż

 

 

 • Sypialnia

  Zdjęcie
 • ŁAZIENKA

 • Salon

  Zdjęcie
 • Kuchnia

  Zdjęcie
 • Ogród

  Zdjęcie
 • Biuro

  Zdjęcie
foto

jesteśmy na allegro

Sprawdź nasze aukcje ALLEGRO.

+ więcej
foto

Odmień swoje wnętrze

Wizualizacje produktów oraz aranżacji.

+ więcej